مصاحبه استقلالی ها

بازیکنان و عوامل تیم استقلال(تاج) پس از برتری پرگل مقابل تراکتور گفتند: ما امروز آمده بودیم برای شخصیت تیمی‌مان بازی کنیم و بازی خوبی انجام دادیم.

 

به گزارش استقلال نیوز، بازیکنان و عوامل تیم فوتبال استقلال(تاج) پس از برتری 7 بر 1 مقابل تراکتور تبریز، از هفته سی ام و پایانی لیگ برتر فصل 1401/1402، صحبت هایی انجام دادند که در ادامه می خوانید:

   

حجت کریمی (سرپرست استقلال)

بازی خوبی بود و خدا را شکر می کنیم که دل هواداران شاد شد. به بازیکنان تبریک می گویم. آنها زحمات خود را داشتند ولی در بحث قهرمانی این اتفاق نیفتاد. اما این را بگویم بچه های ما قهرمان هستند. از هواداران تشکر می کنم که در این شرایط سخت و مخصوصا از دی ماه مشکلات بیشتر شد.

سرپرست استقلال در واکنش به سوال خبرنگاران درباره گلایه بازیکنان در زمینه تعویق دستمزدشان، گفت: من یک ماه هست که به باشگاه استقلال آمدم. در تلاش هستم تا بدهی های خارجی را پرداخت کنم و بعد از آن هم تلاش می کنم به این موضوع هم رسیدگی کنم.

کریمی درباره وضعیت ساپینتو و احتمال جانشینی مهدی رحتمی گفت: به هیچ عنوان این طور نیست. ما با وکیل ساپینتو درباره این موضوع صحبت کردیم. در رحتمی هم این اخبار صحت ندارد. گزینه ای هم برای من معرفی نشده است.

سرپرست استقلال در واکنش به شایعات اختلافاتش با وزارت ورزش در زمینه سیستم کدال، گفت: نه درگیری لفظی نداشتیم. از وزارت ورزش به ما گفتند در سیستم کدال نگذاریم ما هم نگذاشتیم. وزارت ورزش به ما نامه زده بود. مجمع به این خاطر عقب افتاد که به محض اینکه بازی ها تموم شد بعد از آن بگذارند. فک می‌کردم گفتم شانزدهم این اتفاق بیفتد. البته می توانست سی ام ماه این اتفاق بیفتد ولی بحث این است که اگر صاحب امضاها بروند به سازمان تا امضاها تعریف شود این پروسه زمان بر است. در این میان باشگاه ها می توانستند ضربه بخورند. درباره جذب لژیونرها هم باید بگویم هر تصمیمی که آقای ساپینتو بگیرد همون فرد جذب خواهد شد.


  

زبیر نیک نفس

بازی خوبی انجام دادیم، ما امروز آمده بودیم برای شخصیت تیمی‌مان بازی کنیم. این بیشتر از امتیاز گرفتن برای ما اهمیت داشت. خداراشکر که توانستیم این شخصیت را نشان دهیم.زبیر نیک نفس پس از پیروزی مقابل تراکتور گفت: بازی خوبی انجام دادیم، ما امروز آمده بودیم برای شخصیت تیمی‌مان بازی کنیم. این بیشتر از امتیاز گرفتن برای ما اهمیت داشت. خداراشکر که توانستیم این شخصیت را نشان دهیم.

وی در خصوص بازی احتمالی مقابل پرسپولیس در جام حذفی اظهار داشت: نتیجه بازی پرسپولیس در لیگ موثر بود ولی اینطور نمی‌توان گفت که ما به پرسپولیس باختیم و جام را از دست دادیم. نتایج بازی‌های دیگر نیز تاثیرگذار بود. در خصوص جام حذفی نیز، شخصاً دوست دارم بازی به بازی فکر کنم، فعلا بازی با نساجی را داریم و بعدش ببنیم چه اتفاقی رخ خواهد داد.

بازیکن استقلال در خصوص فصلی که گذشت، گفت: از نظر آماری شاید اینطور به نظر بیاید که من کمتر از پارسال بازی کردم ولی من از خودم راضی هستم. به خودم افتخار می‌کنم. آن موقعی که به من شانس رسید، سعی کردم بهترین نمایشم را ارائه دهم. حرف زیاد است، یک سری مسائل باعث شد که کمتر بازی کنم ولی به خودم افتخار می‌کنم که هر موقع که در زمین بودم، بهترین نمایشم را ارائه دادم.

وی در رابطه با حضور تماشاگران و تشویق آنها پس از بازی گفت: اول بازی کمی نگران شدم زیرا که هواداران تراکتور بیشتر بودند ولی کم کم تماشاگران استقلال آمدند. امیدوارم برای بازی با نساجی حضور حداکثری داشته باشند. جا دارد اینجا به پرسپولیس هم قهرمانی را تبریک بگویم و همچنین به صنعت نفت، تیم سابق خودم که توانستند در لیگ بمانند نیز تبریک می‌گویم. با احترام به مس کرمان. کاش تیم پرسپولیس در شرایط مساوی برنده جام می‌شد. یکسری حرف‌ها وجود دارد ولی با تمامی تفاسیر قهرمانی را به آنها تبریک می‌گویم.

نیک نفس در خصوص اینکه آیا در استقلال می‌ماند، تصریح کرد: بله. من با استقلال قرارداد دارم.


 

* سینا سعیدی فر 

خداراشکر. بازی خیلی عالی بود. توانستیم دل هواداران را شاد کنیم. اول از هواداران تشکر می‌کنم، سپس آقا بهزاد و سید حسین که حمایتم کردند.

توانستیم بازی خوبی به نمایش گذاریم. عذرخواهی می‌کنم که نتوانستم کلین‌شیت کنم. ان‌شاءالله روند ما در ادامه فصل خوب باشد. بچه‌ها روحیه دادند و سعی کردند پشت من باشند.


  

* سعید مهری 

به هواداران خسته نباشید می‌گویم و همچنین تیم خوب تراکتور، بازی خوبی بود. هر 2 تیم بدون فشار و استرس بازی کردند و ما نیز توانستیم نمایش خوبی ارائه دهیم. ان‌شاءالله با همین روند در جام حذفی ادامه دهیم و بتوانیم قهرمان شویم.

در خصوص قهرمانی پرسپولیس در لیگ نظر خاصی ندارم.

من 8 سال خیلی خوب در تبریز داشتم. خاطرات خوبی با هواداران داشتم و حس خوبی به این بازی داشتم. امیدوارم سال بعد بتوانم همین روند را ادامه دهم.

بینی من دچار شکستی شده و این صورت‌بند جلوی دیدم را می‌گرفت. به خاطر همین اذیتم کرد.

بازیکن استقلال در پاسخ به اینکه بهترین نمایشش را ارائه داد ولی قهرمان نشد، اظهار داشت: ما تمام تلاشمان را کردیم. 62 امتیاز گرفتیم. با اینکه می‌توانستیم بیشتر امتیاز بگیریم. داوری هم دیدید در برخی مسابقات تاثیرگذار بود. به نظرم کاری که مستحق قهرمانی بود را انجام دادیم.چیزی کم نذاشتیم و با این همه مشکلات مالی کم نیاوردیم و ادامه دادیم. امیدواریم بتوانیم در حذفی جبران کنیم.

مهری در پاسخ به اینکه هواداران به دنبال تمدید قرارداد ساپینتو هستند و آیا نظر تیم نیز به همین شکل است، ادامه داد: همیشه استقلال از این موضوع ضربه خورده است. چه سال‌هایی بوده که بازیکنان پیشتر جدا می شدند و چه سال‌هایی بوده که مربیان جدا می‌شدند. هیچ وقت ثبات کافی نداشتیم. امسال که تغییر مدیریت زیاد داشتیم. به همین دلیل ما دوست داریم ساپینتو و این بازیکنان بمانند چون ثبات مدیریت و کادر  فنی و بازیکنان همیشه تاثیرگذار است.

بازیکن استقلال در خصوص اینکه آیا در حذفی مقابل پرسپولیس قرار گیرد، انگیزه مضاعفی خواهد داشت، گفت: من اهل کُری خواندن نیستم و دوست ندارم راجع به این موضوع حرف بزنم. امیدوارم بتوانیم نمایش خوبی داشته باشیم و و قهرمان حذفی بشویم.


    

آرش رضاوند

بازی خوبی بود و هواداران لذت بردند، واقعا تیم ما از اول نیم فصل دوم یکی از تیم‌های خیلی خوب لیگ بود. تیم ما شایسته قهرمانی بود و یکسری عوامل باعث شد تا قهرمان نشویم.

فصل خوبی داشتیم، می‌توانست بهتر از این شود. من هیچ وقت شخصی نگاه نمی‌کنم. تمام تلاشمان را می‌کنیم تا قهرمان جام حذفی شویم. قهرمان سوپرجام شدیم و اگر قهرمان حذفی شویم می‌توانیم بگوییم سال خوبی بوده است. ما فوق‌العاده نتیجه گرفتیم و شایسته قهرمانی بودیم.

رضاوند در خصوص بازی احتمالی مقابل پرسپولیس در جام حذفی گفت: فعلاً در مورد آن بازی حرف نمی‌زنم. نساجی نیز یک تیم خوب است و جام حذفی اصلا قابل پیش بینی نیست. اول بازی با نساجی مهم است و سپس به بازی بعدی می اندیشیم.

وی در خصوص اینکه در ابتدای فصل مردد بود که به استقلال بیاید ولی اکنون به فرد محبوب آبی‌ها بدل شده، گفت: من بچه این تیم هستم. از امیدها در این تیم بازی کردم. اول فصل به خاطر شرایطی شک داشتم وگرنه اینجا خونه من است. از اینجا من به فوتبال آمدم. از اینکه به استقلال آمدم خداراشکر می کنم چون فصل فوق‌العاده‌ای را سپری کردم.  امیدوارم با قهرمانی حذف فصل را به پایان برسانیم.

رضاوند در خصوص تمدید قرارداد ساپینتو گفت: این اتفاق قطعاٌ باید بیفتد. تیم ما نیاز به ثبات دارد. بازیکنان باید حفظ شوند. ما خیلی تغییرات داشتیم در این چند ساله. تیم ما سال گذشته قهرمان شد و دوباره تغییرات داشتیم. مدیرعامل و مربی را عوض کردند. به نظرم تغییرات باید کم شود. از مسوولین و از هر کسی که بالا سر این تیم است، خواهش می کنم بتوانند این تیم را نگاه دارند تا ما با بتوانیم در سال آینده حرف‌های بیشتری داشته باشیم.


  

* روزبه چشمی؟

من نباید از کوره در می‌رفتم. معذرت می‌خواهم. از آن سمت شروع شد ولی در هر صورت من باید خودم را کنترل می‌کردم. از کادر فنی و بازیکنان استقلال عذرخواهی می‌کنم.

وی در خصوص قهرمانی پرسپولیس ادامه داد: صحبت زیاد است. همه چیز آشکار است. به موقع در خصوص این موضوع حرف می‌زنیم. بگذارید پرونده لیگ را ببندیم و به جام حذفی بیاندیشیم. در آخر حذفی مفصل می‌توان در این خصوص صحبت کرد.

روزبه چشمی در خصوص اینکه آیا اعتقاد دارد به عمد مانع قهرمانی استقلال شدند، اظهار داشت: اعتقاد نیست، آشکار است. من در طول فصل زیاد صحبت کردم. پرونده لیگ را اینجا ببندیم تا جام حذفی تمام شود و سپس حرف بزنیم.

آزار و اذیت‌های در طول فصل و این همه مشکلات نتایج ما قابل ستایش است. در یکی از مصاحبه‌ها هم گفتم که هر تیمی جای ما بود، قطعا رتبه‌اش پایین‌تر بود.

وی در خصوص رقابت احتمالی با پرسپولیس در جام حذفی گفت: اول بازی با نساجی مهم است. ان‌شاءالله در آن بازی موفق شویم. نساجی تیم خوبی است و بعدش ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد.


  

مهدی قایدی 

یک جام پیش روی خودمان داریم، امیدوارم بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.

وی نیز در ادامه توپ امضا شده‌اش توسط بازیکنان به خاطر هت‌تریکش در بازی مقابل تراکتور را به نمایش گذاشت. 


  

پیمان بابایی

خداراشکر. ما نیاز داشتیم قبل از بازی حذفی چنین نمایشی ارائه دهیم. تبریک می‌گویم. خداراشاکرم که توانستیم 3 امتیاز بازی را بدست آوریم.

وی در خصوص اینکه با دست گل به سمت هواداران تراکتور رفت ولی از او خیلی استقبال نشد، اظهار داشت: من وظیفه ام بودم. من در آنجا بزرگ شدم.

اخبار استقلال

 

 


 مطالب مرتبط:

هفته سی ام و پایانی لیگ برتر/ هفت گل به تراکتور برای اثبات شایستگی؛ بالاخره این لیگ کثیف سیاسی به پایان رسید!

نوشتن دیدگاه
نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.


شبکه های اجتماعی

fb tw ig گوگل پلاس استقلال نیوز

استقلال نیوز کانال رسمی

جدول و برنامه لیگ ایران

جدول و برنامه لیگ برتر ایران

لیگ ایران

جدول و برنامه لیگ جزیره

لیگ جزیره

جدول و برنامه لالیگا اسپانیا

لالیگا

جدول و برنامه بوندسلیگا آلمان

بوندسلیگا

جدول و برنامه سری آ ایتالیا

ایتالیا

جدول و برنامه لیگ قهرمانان اروپا

آرشیو و جدول لیگ قهرمانان اروپا

جدول و برنامه لیگ اروپا

آرشیو

آخرین اخبار